Ana sayfa

Jwell Machinery (Changzhou) Co.,ltd. Fabrika turu

Sertifika
Çin Jwell Machinery (Changzhou) Co.,ltd. Sertifikalar
Çin Jwell Machinery (Changzhou) Co.,ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Bize sattığınız ürünleri onurlandırmak için sizden ve şirketinizden çok etkilendik. Çok teşekkür ederim!

—— James

2008'den beri Jwell ile işbirliği yapıyoruz. Birlikte büyüyebildiğimiz için çok mutluyuz.

—— Gagan

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı

  Jwell Company'nin kısa tanıtımı.

  • Tarihçe: Jwell, dünyanın en büyük plastik üreticilerinden biridir. Biz Şangay, Changzhou, Suzhou, Zhejiang ve Guangzhou birçok fabrika var. Vietnam, Turky, Bangladeş ve Tayland'da da bazı yabancı ofisler kurduk. Ayrıca Hindistan'da bir fabrika kurmaya başladık. Firmamız ziyaret etmenizi bekliyoruz.
  • Ürünler: Plastik boru, profil, levha ve peletleme hatları ve diğer geri dönüşüm makineleri gibi birçok plastik makinede uzmanız. Çin'de ekstruder ilk vida 1978 yılında firmamız tarafından yapıldı. 40 yılı aşkın zengin tecrübesi nedeniyle plastik makinelerde profesyoneliz. Müşterilerimiz dünyanın her yerinden geliyor ve size malzeme, formül ve makineleri içeren anahtar teslim bir sistem verebiliriz. Hiçbir şey için endişelenmenize gerek yok.
  • Ruh: Kalıcı ve yenilikçi olmak; Mükemmel ve mükemmel bir Jwell elde etmek için.

  Su Temini ve Gaz Besleme Borusu İçin Jwell Büyük Çaplı PE Boru Ekstrüzyon Makinesi

  Özellikleri: Jwell Machinery Co., Ltd tarafından araştırılan Büyük Çaplı HDPE / MDPE Boru Ekstrüzyon Hattı benzersiz yapısı, kolayca kontrol, yüksek otomasyon ve istikrarlı performans özellikleri. Bu makine tarafından üretilen borular ılımlı sertliğe, mukavemete ve iyi esnekliğe, çürümeye, anti-stres bölünmesine ve uygun sıcak erimeye sahiptir, bu büyük çaplı boruyu şehirlerde su ve gaz taşıma sistemi için kaymakam üretim olarak kabul eder .

  PVC / PVC WPC Kapı Panosu Ekstrüzyon Hattı

  Performans ve avantajlar:

  Bu ekstrüzyon hattının ekstrüderi, yüksek hassasiyetli sıcaklık kontrolü ve kolay ve güvenilir çalışma özelliklerine sahip ithal sıcaklık kontrol göstergelerini benimseyen özel tasarlanmış SJZ92 konik çift vidalı ekstruderdir. Vakum kalibrasyon tablosu, soğutma etkisini sağlayan güçlü soğutma cihazı ile donatılmıştır. Çekme ünitesi, makul avantajlara sahip hassas redüksiyon motoru ve invertör ile donatılmıştır

  yapısı, güçlü ve istikrarlı çekme kuvveti. Kesici güvenilir ve doğru kesme etkisine sahiptir. İstifleyici, ürünün çizilmesini önlemek için hareketli istifleme arabasına ve özel yapılmış kauçuk koruma tabakasına sahiptir. Bu ekstrüzyon hattının aşağı akış ekipmanı, programlanabilir bilgisayar veya yerli ünlü kontrol sistemini kullanır.

  PVC Kaplama (WPC) Köpük Levha Ekstrüzyon Hattı

  Endüstriyel ulaşım: Gemi, uçak, otobüs, tren odası, çatı kaplama, çekirdek katmanı, iç dekorasyon panosu.

  İnşaat ve dekorasyon sanayi: dış duvar panosu, iç dekorasyon panosu, konut, ofis, kamu inşaat panosu, mobilya, dolap ve çatı. Baskı, film kaplama ve termo-kabartma ekipmanlarını benimsemek, her türlü emülasyon ahşap üretimini alacaktır.

  Bu ekstrüzyon hattı, serbest köpüklü tahta makinesinin ekstrüzyon kısmı ve kaplama köpüklü levhanın aşağı akış ekipmanı kullanılarak serbest köpüklü levha ve kaplama köpüklü levha özelliklerine göre yapılır. Böylece, bu ekstrüzyon hattının üretimi pürüzsüz yüzey ve düşük yoğunluk özelliklerine sahiptir. Ürünün yüzey sertliği

  deri köpük levha ve serbest köpük levha. Bu makinenin yatırımı küçüktür, bu da pazarın tanıtımını kolaylaştırır.

  PVC Çok Katmanlı Isı Yalıtımı Oluklu Mukavva ve PC Kademeli Çatı Ekstrüzyon Hattı

  PVC çok katmanlı ısı yalıtımı oluklu mukavva ve PC basamak çatı özelliği ve uygulaması :

  Yangından korunma performansı dikkat çekicidir ve yakılması zordur. Korozyon önleyici, Aside dayanıklı, alkali, hızlı yayılan, yüksek aydınlatma, uzun ömürlü servis.

  Açık hava atmosferik güneşlenme taşıyan özel teknolojiyi benimsemek, ısı yalıtım performansını iyi. Sıcak yaz aylarında metali bir fayansla karşılaştırarak daha rahat bir ortam sağlayabilir.

  Atölyede, depoda, araç kulübesinde, tarım pazarı fuarında, brattice, duvar gövdesi, geçici mağaza, ısı yalıtım tentesi vb.

  ABS 、 HIPS Tek 、 Çok Katmanlı Plaka Ekstrüzyon Hattı

  ABS 、 HIPS / GPPS Buzdolabı kartı:

  Buzdolabı kapısı ve iç safra kesesi, çekmeceler, su sebilleri vb.

  ABS / PMMA Vitrifiye plakası:

  Küvet, duş kabini, buhar odası, yıkama kabı vb.Gibi banyo ürünleri alanında yaygın olarak uygulanır.

  ABS / PC Bagaj plakası:

  Esas olarak çeki çubuğu kutuları, bagaj çantaları, eğlence çantaları vb.

  ABS 、 ABS + PC Araba plakası:

  Esas olarak otomobil ve otobüs, enstrüman panoları, arkalık, araba kapıları, pencere çerçeveleri, motosiklet kabukları, golf araçları vb.

  Plastik Geri Dönüşüm Makinaları

  DYPS serisi hafif kırıcı, güzel dış tasarım ve yüksek kaliteli çelik yapı kaynağıdır. Rotor, ezilmiş malzemeyi merkeze göndermek için en yeni V-şekilli kesme teknolojisini kullanır, bu da sadece yan duvarda etki eden malzemeyi önlemekle kalmaz, aynı zamanda yan parçayı giyilebilir hale getirir ve toz üretimini azaltır. Ana şaft yüksek kaliteli malzemeden yapılmıştır. Montaj işlemi, statik denge kontrolü, iyi tokluk, deformasyonu zor, kararlı çalışma ve küçük titreşim gibi avantajlara sahiptir.

  Kırık küçük borular, profiller, plaka levhaları, enjeksiyon kalıplama bezleri ve her türlü plastik ambalaj kapları ve ince film vb. DYUN ayrıca emme ünitesi toplayıcı, besleme konveyör bandı ve metal ayırıcı vb.Gibi müşterinin ihtiyaçlarına göre kırma yardımcı cihazı sağlayabilir.

  Plastik Peletleme Hattı

 • OEM / ODM

  Jwell, gelişmiş yabancı teknolojiyi benimseyen yeni tip plastik makineler tasarlıyor. 1978'den beri bugüne kadar 40 yıldan fazla deneyime sahip birçok ekstrüzyon makinesi ve geri dönüşüm makinesi, vida ve varil üzerinde uzmanlaştık ve dünyanın dört bir yanındaki birçok müşterimizle sizinle işbirliği yapmanın bir yolunu bulmayı umuyoruz. JWELL, müşterilerimiz için anahtar teslim bir sistem ve makine, formül ve malzeme vb. Dahil tam destek hizmeti vermektedir. Plastik ekstrüzyon makine üreticisiyiz.

 • Ar-Ge
  • Garanti süresi 1 yıldır ve servis ömrü boyunca kullanılabilir. Satıcının müşterinin ülkesindeki uzmanının neden olduğu maliyet (Çin ile Alıcının arasındaki servis seyahat bileti, iç trafik, sağlık ücretleri, konaklama, akşam yemeği vb. Dahil) ve bileşenlerin malzemelerinin maliyeti alıcı tarafından karşılanacaktır. ancak garanti süresi boyunca, bileşenlerin maliyeti satıcı tarafından karşılanacaktır.
  • Uzmanımız her soruyu 24-48 saat içinde cevaplayacak ve mümkün olan en kısa sürede çözülecektir.
  • Müşteri, mühendisimizi eğitimle JWELL'e gönderebilir.
  • Satıcı, teknik destek belgelerinin tamamını ve Çince ve İngilizce olarak yazılmış elektrikli bileşenlerin göreli çizimlerini sağlar.
  • Satıcı, hatları tesis etmek ve test etmek için Alıcının şirketine yeterli sayıda teknisyen gönderebilir.

  • Satıcı, ana ekstruder ve aksesuar ekipmanı için kullanım kılavuzu ve elektrik bileşenleri için temel çizimler sağlar.

İletişim bilgileri
Jwell Machinery (Changzhou) Co.,ltd.

İlgili kişi: Mr. Zhou

Tel: +008613661796078

Faks: 86-0519-80991966

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)